Голодомор 1932-1933

Голодомор 1932-1933

▪️Наближається сумна дата для нашої країни – 9️⃣0️⃣-річчя пам’яті жертв голодоморів.

Голодомор 1️⃣9️⃣3️⃣2️⃣1️⃣9️⃣3️⃣3️⃣ років – це трагічна сторінка минулого.

Четверта субота листопада – день, що об’єднує українців через спільне минуле – День пам’яті жертв Голодомору.

Цьогоріч Україна та світ вшановуватимуть невинно вбитих голодом українців 2️⃣5️⃣ листопада.Як і минулого року, вшанування пам’яті жертв Голодомору та штучних масових голодів (1920-21 та 1946-47 років) відбувається в умовах повномасштабного російського вторгнення та реальної загрози ракетних та артилерійських обстрілів цивільного населення та інфраструктури.

Вчителем історії,Драч Д.І.,було проведено виховний захід: «Зернятка надії».

Найкращий спосіб вшанувати пам’ять – це долучитись до акції «Запали свічку пам’яті». 🕯

2️⃣5️⃣ листопада, о 1️⃣6️⃣:0️⃣0️⃣візьміть участь у загальнонаціональній хвилині мовчання та поставте на підвіконня запалену свічку в пам’ять про мільйони невинно вбитих жертв більшовицького тоталітарного режиму, які загинули голодною смертю.

Сьогодні вихователь першої виховної групи, Тодоровська А.О., провела виховний захід « Голодомор – трагедія нації»,де діти ознайомилися із трагічними сторінками української історії, виготовили обʼємну аплікацію « Свічка – памʼяті», запалили Свічку Пам’яті та вшанували пам’ять померлих хвилиною мовчання.

Подібне повторитися не може!

Тому ми віримо у наші ЗСУ, у перемогу України!

Світло завжди перемагає темряву!

Сучасна трагедія українського народу наочно демонструє, що ніколи не можна пробачати та забувати злочини проти людства. Геноцид має бути засуджений усім світом, а невинні жертви — вшановані.

Вихователем першої виховної групи,Володько О.В.,було проведено виховний захід « Пʼять колосків – до життя не пройдених пʼять кроків».

Мало знайдеться не тільки в історії України, а й світу таких жахливих трагедій, як голодомор 1932-1933 років, який випав на долю народу найродючішої і найблагодатнішої землі — України.

Сьогодні, коли від початку голодомору минуло десятки років, ми не маємо права забувати народне слово правди і довічного прокляття, послане на голови катам. Бо це слово здолало смерть, аби дійти до нас, збудити в наших серцях пам’ять про мільйони безвинно замучених предків і застерегти від повторення страшних помилок.

Вихователь третьої виховної групи, Позиченюк В.А., провела виховний захід «Голодомор – трагедія, що сколихнула землю», де разом із вихованцями пригадали минуле,виготовили лепбук « Голодомор – геноцид 1932-1933 років».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *